❤❤یـــانەی کوردژیـن/Kurd Zhin❤❤/ / هاورييه‌ك بتوانيت ئه‌مه‌ بكاته‌ عه‌ره‌بي ..سوپاسي ئه‌كه‌م

.

نازناو:  وشه‌ی تێپه‌ڕبوون:    |  

ئاگاداری

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌به‌ڕێزان : هه‌رکاتێک کێشه‌یه‌ک یان په‌یامێکی ناشیاوت به‌رچاو که‌وت له‌یانه‌دا ئه‌توانن په‌یوه‌ندی بکه‌ن به‌ :_

1- بەڕێوەبەری یانە Hemn Zanko لە کوردستان بە ئمێڵی ( hemn_kurdzhin@yahoo.com ) .. ژمارەی مۆبایل ( 07736993749 )

2- به‌ڕێوه‌به‌ری گشتی ( ReKaN ) له‌ ئه‌وروپا به‌ ئیمێڵی ( Rekan_uk@hotmail.com ) ، ژماره‌ ته‌له‌فوونی( 00447724242223) .

New Page 1

بابه‌ته‌ گرنگه‌کانی به‌کارهێنانی یانه‌  

•  » زمانی عەرەبی
  •  » هاورييه‌ك بتوانيت ئه‌مه‌ بكاته‌ عه‌ره‌بي ..سوپاسي ئه‌كه‌م

#1 2013-11-10 16:23:38

shaxawan kelary
خونچەی نوێ
ڕێكه‌وتی به‌ ئه‌ندامبوون‌: 2012-10-17
دواترین سه‌ردان: 2014-02-15
په‌یامه‌كان: 7
WindowsFirefox

هاورييه‌ك بتوانيت ئه‌مه‌ بكاته‌ عه‌ره‌بي ..سوپاسي ئه‌كه‌م

وه‌ختێ كه‌باران ئه‌بارێ ...دلم به‌هانه‌ ئه‌گرێ ...به‌ يادي شه‌واني باراناوي ....داواي تۆ ئه‌كات ....فرميسكي چاوم ديته‌ خوار ... مثلي باران تكه‌ تكه‌ ....دلي به‌هانه‌ گيري من ....من بێ تۆ ئارامم نابێت ....بۆ كوێ جويت ئه‌ي شێت !!! خه‌به‌ريكم له‌ تو نيه‌ ...چه‌نده‌ نا ميهره‌باني ...ئاخر له‌ تۆ چيم ويست ... جگه‌ له‌ خوشه‌ويستي و هاوده‌مي ..نم نمه‌ باران ئه‌باريت ...يادگارييه‌كان زيندوو ئه‌بنه‌وه‌ .... له‌ ناو دلي ماندووي من ...خۆشه‌ويستي تۆ له‌ ياد ناچێت ....پێم ووتي ئه‌ي ميهره‌بان ....ته‌نهام مه‌كه‌و لام بمێنه‌وه‌ ... ئه‌مه‌ رێو ره‌سمي ئاشقانه‌ نه‌بوو ...  ته‌نها بچيت بۆ ئاسمان ...بۆ كۆٍي چووي ئه‌ي شيت ..ئيستا كه‌تۆم له‌ ده‌ست چوو ...له‌ خۆشه‌ويستي تۆ ده‌خۆينم .. ژيانم هه‌رچي بوو ....سپاردم به‌ قه‌ده‌ر

له‌سه‌ر هێڵ نی‌یه‌

•  » زمانی عەرەبی
  •  » هاورييه‌ك بتوانيت ئه‌مه‌ بكاته‌ عه‌ره‌بي ..سوپاسي ئه‌كه‌م

خوارووی مه‌كۆ

Your IP Address : 3.81.29.254