❤❤یـــانەی کوردژیـن/Kurd Zhin❤❤/ / Ú•Û†ÚµÛŒ فاكتەری سێكسی Ù„Û• هەڵوەشاندنەوەی خێزاندا

.

نازناو:  وشه‌ی تێپه‌ڕبوون:    |  

ئاگاداری

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌به‌ڕێزان : هه‌رکاتێک کێشه‌یه‌ک یان په‌یامێکی ناشیاوت به‌رچاو که‌وت له‌یانه‌دا ئه‌توانن په‌یوه‌ندی بکه‌ن به‌ :_

1- بەڕێوەبەری یانە Hemn Zanko لە کوردستان بە ئمێڵی ( hemn_kurdzhin@yahoo.com ) .. ژمارەی مۆبایل ( 07736993749 )

2- به‌ڕێوه‌به‌ری گشتی ( ReKaN ) له‌ ئه‌وروپا به‌ ئیمێڵی ( Rekan_uk@hotmail.com ) ، ژماره‌ ته‌له‌فوونی( 00447724242223) .

New Page 1

بابه‌ته‌ گرنگه‌کانی به‌کارهێنانی یانه‌  

#1 2012-01-21 20:23:40

salma.chavrash
ئه‌ندامی چالاک
ڕێكه‌وتی به‌ ئه‌ندامبوون‌: 2011-11-20
دواترین سه‌ردان: 2012-06-15
په‌یامه‌كان: 528
WindowsOpera

ڕۆڵی فاكتەری سێكسی لە هەڵوەشاندنەوەی خێزاندا

ری بەڕێز با پێكەوە سەرنجێك لە ڕاز و گازندە‌یەی تەنیا سێ حاڵەتدا بكەین كە فاكتەری سێكسیی هۆكارێكی ڕاستەوخۆ بووە لەهەڵوەشاندنەوەی خێزانەكانیاندا:
1- مێردەكەم زۆر خۆپەرست بوو لە كاتی جووتبووندا، هیچ پێشەكییەكی نەبوو، ڕاستەوخۆ سێكسی خۆی دەكرد و هیچ گوێی بە حەز و خواستی من نەدەدا، هەر كەتەواو دەبوو یەكسەر دەكشایە دواوە، ئیتر من تەواو ببوومایە یان نا. دایكم نەخۆش كەوت و لەنەخۆشخانە مایەوە، نەخۆشییەكەی قورس بوو، بەهۆی ئەوەی مێردەكەم میانەی باش نەبوو لەگەڵ دایكمدا، نەیدەهێشت بچم بۆ سەردانی دایكم لە نەخۆشخانە، دایكم بەمە زۆر نائارام بوو، منیش ئەم هەلەم قۆستەوە بۆ ئەوەی ڕزگارم بێت لەو ژیانە هاوسەرییەی هیچ چێژێكی سێكسیم لێنەدەبینی، داوای جیابوونەوەم لێكرد لەدادگا داوام پێشكەش كرد، دەستم لەهەموو مافێكی خۆم هەڵگرت تەنیا بۆ ئەوەی ڕزگارم بێت.

2- من هەستدەكەم توانایەكی سێكسیی نائاساییم هەیە، مێردەكەم پێچەوانەی من بوو، ئەو بەپانزە ڕۆژ جارێك دەیتوانی بێتە لام و لەگەڵمدا بخەوێت، ناچار من شەوە نا شەوێك بەدەست خۆم تەواو دەكرد، هەستم دەكرد من هەمیشە لەژێر ئەشكەنجەیەكی جەستەیی و دەروونیدا دەژیم، بۆیە كۆتاییم بەو ژیانە هاوسەرییە هێناو جیابوومەوە.
3- مێردەكەم زۆر كەم تەرخەم بوو لەسێكس كردندا، هیچ بایەخێكی ئەوتۆی بە من نەدەدا، هەستم دەكرد لەجیهانێكی تایبەتی خۆیدا دەژی، خەتی ئینتەرنێتی ڕاكێشا بۆ ماڵەوە، ئەوەندەی بە ئینتەرنێتەوە سەرقاڵ بوو چارەكێكی ئەوە ڕووی لەمن نەدەكرد وەك ئەوەی لەو جیهانە ئەلەكترۆنییە چێژ زیاتر وەربگرێت تاوەكو من، بۆیە بڕیارمدا كۆتایی بەو ژیانە بهێنم، كەوتمە شەڕ پێفرۆشتنی، هەر ڕۆژە كێشەیەكم لەگەڵدا دروستدەكرد تا دواجار ژیانی خێزانیمان بوو بەدۆزەخ و جیابووینەوە.

● ● ●
ئەمە مشتێكە لەخەروارێكی زۆر و زەوەندی ژانكۆكانی بەشێكی زۆر لەئافرەتانی كورد ئەم سێ حاڵەتە لەو ئافرەتانە بوون كە بۆیان لواوە یاخود جورئەتی ئەوەیان هەبووە كە كۆتایی بەژانكۆ سێكسییەكانیان بهێنن ئەگەرچی بەجۆرێكی تر باجی ئەم هەڵوێستانەیان دەدەنەوە لەكۆمەڵگەی ئێمەدا. بەڵام ئاخۆ چەند نموونەی ئاوەها لەكۆمەڵگەی ئێمەدا هەبن لەنێو ئافرەتانی هاوسەرداردا كە تەنانەت لەژێر لێویشەوە لەگەڵ خودی خۆشیاندا باسی ناكەن لەبەرخاتری منداڵ یان بێكەسی یان بێ چارەنووسی یان لەترسی توندوتیژی ئەو ڕەوشە تاڵە پەسەند دەكەن؟. لەڕۆژگارێكی وەك ئەمڕۆدا دیاردەی ناپاكی هاوسەری بۆتە دیاردەیەكی بەرچاو لەكۆمەڵگەكەماندا دووبارە لەمەشدا ئامادەیی فاكتەری سێكسی ڕۆڵێكی بەرچاو دەگێڕێت، بەداخەوە بەشێك لەو ئافرەتانەی لەو ڕەوشە نالەبارە سێكسییەدا زیندەگی دەكەن لەگەڵ هاوسەرەكانیاندا و لەبەر یەكێك یان زیاتر لەو فاكتەرانەی ئاماژەیان پێدرا جیانابنەوە لە هاوسەرەكانیان لەڕووی یاسایی و كۆمەڵایەتییەوە ئەوا جۆرێكی تر لەجیابوونەوە هەڵدەبژێرن كەجیابوونەوەی ڕۆحییە، واتە لەڕووی كۆمەڵایەتی و ئابوری و یاساییەوە گرێبەستە هاوسەرییەكە هەردەمێنێت و لەژێر یەك ساباتی خێزانیدا وەك دوو جەستە دەژین بەڵام بێ بەشداری پێكردنی ڕۆح، ئا لەم ساتە وەختەوە زەمینە بۆ ناپاكی هاوسەریی دەڕەخسێت و ڕۆح و جەستەی ئافرەتەكە عەوداڵی ڕۆح و جەستەیەكی تر دەبێت لەدەرەوەی ژیانی هاوسەریی و پێداویستییە سێكسییەكانی پێ پڕ دەكاتەوە. كەواتە دەتوانین ئەم جۆرە ژیانە خێزانییانەش هەر بەهەڵوەشاوە هەژمار بكەین بەڵام هێندە هەیە لەڕووی یاساییەوە بەهەڵنەوەشاوە لەقەڵەم دەدرێن.
سس
ئەگەر پێچەوانەی ئەم حاڵەتانەش وەربگرین كاتێك ئافرەت ÙˆÛ•Ùƒ پێویست وەڵامدانەوەی سێكسی نییە بۆ هاوسەرەكەی  سة ر جاوة خة ندان

Kurdzhin
ئه‌گه‌ر رۆژێک شاد بوی هێواش پێبکه‌نه‌ تاوه‌ک و خه‌مه‌کانت به‌ئاگا نه‌یه‌نه‌وه‌ !
ئه‌گه‌ر رۆژێک خه‌مگین بوی هێواش بگری تاوه‌ک و شادیه‌کانت نا ئومێد

له‌سه‌ر هێڵ نی‌یه‌

خوارووی مه‌كۆ

Your IP Address : 54.147.17.95